FK Dolní Němčí – TJ FS Napajedla 1:2 (1:2)

9.kolo Krajská soutěž Starší žáci sk.B 26.10.2019

Střelci: 32. Fibichr Štěpán – 8. Oliva Alexandr, 34. Úlehla Petr

Diváků: 50

Sestava:  Brázdil – Tománek – Chytil – Sysel – Úlehla – Buček – Oliva – Lajza – Tobola-Michalčík – Gajdušek

Náhradníci:   Mikulka – Solecký – Podlas – Veselý

Komentář trenéra Forala:

Ubojovaná, ale myslím že zasloužená výhra po sérií proher. V prvním poločase jsme soupeře přehrávali a mohli několikrát skórovat, ale jako ve většině utkání jsme zazdili spoustu příležitostí a proto jsme skórovali pouze dvakrát. Soupeř nás potrestal jedinou střelou na bránu v prvním poločase, a tak se šlo do šaten za stavu 1:2. Druhý poločas už moc hezkých fotbalových momentů nepřinesl, jelikož to byl boj. Nakonec jsme byli my ti šťastnější a odvezli si 3 body. Kluky bych chtěl pochválit za bojovnost, jelikož už jsme opravdu potřebovali vyhrát a věřím, že to potvrdíme v posledním podzimním zápase proti Morkovicím.