Hodnocení podzimní části sezóny Dorostu trenérem Hradilem:

Dorostenci TJ FS Napajedla začali přípravu 16.7. na hřišti v Napajedlích. Příprava byla velmi krátká, jelikož již 10.8. začínala mistrovská sezona. Do takto krátké doby bylo nutné zapracovat do sestavy nová jména-hráče, kteří po skončení v žácích přešli do dorostu.

Jednalo se o Sedláčka, Janoška,Feroviče, Soleckého, Malinu, Mikoláše, Horáka. Taktéž se vrátil Winkler z Komárova a znovu obnovil zájem hrát Stoklásek. Mužstvo stihlo sehrát 2 přátelské zápasy – v Kněžpoli, výhra 5-1 a doma s Holešovem-3-2. V mistrovské soutěži dorostenci odehráli 13 zápasů10 výher, 3 porážky30 bodů, skóre 54-18 a zatím figurují na pěkném 3 místě. V domácích duelech ze 6 zápasů – 5 vyhráli,1 prohráli 15 bodů, skóre 26-10. Venkovních zápasů bylo 7- 5x  výhra, 2 prohraných, 15 bodů, skóre 28-8. Dorostenci během podzimu měli 34 tréninkových jednotek, 2 přátelské a 13 mistrovských utkání. Nejpilnějšími v tréninku byli Sedláček –30 treninků, Janošek 28 treninků. Mužstvo vstřelilo 54 branekSrnec 14 branek, Ferovič 12 branek, Winkler 8 branek, Bursík 6 branek, Sedláček a Šubík po 3 brankách. V průběhu podzimní části soutěže mužstvo inkasovalo jen 18 golů, což je nejméně ze všech mužstev v soutěži!! K tahounům mužstva patřili Srnec, Šubík, Bursík,a Lhotský. Překvapivě střelecky se po přeřazení z žákovské kategorie prosadil Ferovič.

Jak již bylo zmíněno mužstvo je po podzimu na 3 místě, hraje velmi solidně kombinačně a i fyzicky se staršími protivníky nijak nezaostává.Doufáme jen, že forma po zimní přípravě půjde nahoru a dočkáme se ještě od dorostenců stáhnutí ztráty na vedoucí Tlumačov, což je 5 bodů a kluci ještě zabojují o nejvyšší příčku!