TJ FS Napajedla – FC Morkovice 2:4 (1:2)

10.kolo Krajská soutěž sk.B Mladší žáci – sobota 2.11.2019 11:15

Střelci: 15. Solecký Daniel, 36. Kuchmister Daniel – 14. Juřík Patrik, 24. Rakáš Daniel, 42. Geprt Daniel, 44. Geprt Daniel

Rozhodčí: Mravec Daniel

Diváků: 23

Sestava: Výsmek – Š.Solecký, Perůttka, Novotný, Rusková, D.Solecký, Podlas, Gajdušek

Náhradníci: Novák(B) , Klofáč, , Skácel, Kuchmister, Kalandrová,  Baroň

Komentář trenérky Solecké:

Ve čtrnácté minutě se soupeř ujal vedení z pokutového kopu po našem hraní rukou ve vápně. Naštěstí se nám podařilo brzy vyrovnat na 1:1. Měli jsme pak několik dobrých příležitostí, které jsme však neproměnili. Podruhé jsme inkasovali po rohovém kopu, když jsme nedůsledně obsazovali soupeřovy hráče před naší brankou. Do šaten jsme mohli jít za vyrovnaného stavu, i my jsme totiž kopali penaltu, ale zahodili jsme ji.

Hned na začátku druhého poločasu se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Pak někteří naši hráči začali hrát trochu bojácně, alibisticky a zbytečně se zbavovali míče. Přesto jsme pořád mírně tlačili a vybojovali si další pokutový kop. Ale bohužel jsme opět neproměnili. Po dvou brejcích  během dvou minut si soupeř vytvořil náskok 4:2. Do konce zápasu byl ještě dostatek času na zkorigování výsledku, ale už se nic nestalo. Hráli jsme sice aktivně, ale spousta našich akcí byla zbrklých, zbytečně uspěchaných a nepřesných. Také brankař hostí chytal dobře a soupeře několikrát podržel.
Konečný výsledek je sice lepší než v prvním zápase, kdy jsme s Morkovicemi prohráli 0:8, ale dnes jsme klidně mohli pomýšlet i na vítězství.  Neproměnili jsme spoustu šancí, včetně dvou zahozených penalt. Bez vstřelených  gólů se dobrý výsledek uhrát nedá.