Dne 16.11.2019 se zúčastnili naši Mladší žáci turnaje ve Zlíně, který pořádal  Okresní fotbalový svaz Zlín. Turnaje se účastnilo deset týmů (Mladcová, Louky, Vikt.Otrokovice, Lukov, Hvozdná, Příluky, FC Zlín, Baťov, Halenkovice a naše mladé hvězdy!) Hrálo se systémem dvou skupin, kdy pořadí ve skupině určilo následné rozhodující utkání o konečné pořadí v turnaji.

Sestava: Výsmek – Perůtka, Kalandrová, Gajdušek, Podlas, Klofáč, Rusková, Solecký Dan, Solecký Štěpán a Baroň

Trenéři: Solecká Šárka a Kryštof Saibert

Náš tým měl ve skupině Příluky, FC Zlín dívky, Baťov a Halenkovice.

Jednotlivé zápasy:

Napajedla – Příluky 3:2 (Gajdušek 2x a Solecký Dan)

Napajedla – Baťov 3:0 (Gajdušek 2x a Perůtka)

Napajedla –  Halenkovice 1:1 (Gajdušek)

Napajedla – Zlín dívky 1:0 (Baroň)

Finále o první místo:

Napajedla – Louky 2:1 po penaltách (Klofáč)

Kluci a holky v celém turnaji prokázali velkou kvalitu a týmového ducha a turnaj vyhráli!!! V těžkých chvílích dokázali zápasy otáčet a rozhodovat ve svůj prospěch. Celý turnaj zvládli skvěle a nám trenérům udělali velkou radost a konkrétně mě nadělili nejlepší narozeninový dárek! Mlaďoši a Mlaďošky, DĚKUJU!!! Nejlepším střelcem našeho týmu byl Gajdušek Šimon (5 branek). Hodnocení nejlepších hráčů není, všichni byli skvělí!

Jen tak dále…

Manažer Mládeže Kryštof Saibert