Hodnocení podzimní části sezony Mladších žáků trenérem Romanem Foralem:

Z přípravky došlo 9 hráčů (Š.Solecký, D.Solecký, Klofáč, Skácel, Rusková, Novák, Kuchmister, Mäsiarová, Novotný)

Trénovat se začalo 5.8.2019, o prázdninách se trénovalo 2x týdně, během září a října 3x týdně.Sehráli jsme jedno přípravné utkání s Viktorií Otrokovice (2:4). Zápasy se hrají tříkolově, odehráli jsme celkem 10 utkání 5 – 0 – 5 z toho 1x prohra na penalty

skóre 50:33, a proto nám patří průběžné 4. místo v tabulce.

Za podzim bychom chtěli všechny hráče a hráčky pochválit. Účast na trénincích byla velmi dobrá, a proto tréninkové jednotky byly kvalitní. Co se týče mistrovských zápasů  tak asi kromě venkovního utkání s Morkovicemi, kde jsem prohráli 8:0 jsme nikde nezklamali a předvedli to , že fotbal hrát umíme. Věřím, že během zimní pauzy potrénujeme na čem jsme pracovali na podzim a to hlavně práce s míčem, pohyb bez míče, 1 na 1 a mnoho dalších věcí,  jelikož kde jinde to nejlépe natrénovat, než na halových turnajích.