Ve dnech 6.2. – 9.2  se „A“ mužstvo zúčastnilo soustředění na hotelu VEGA v Luhačovicích – Pozlovicích.

Komentář trenéra Pospíšila:

Soustředění jsme absolvovali za účelem zvýšení fyzické kondice, 17 hráčů kádru ( což je velice pozitivní ) odtrénovalo celkem 7 tréninkových jednotek, v terénu okolí hotelu a v posilovně.  Tréninky byly fyzicky náročné a proto jsem byl rád za možnost využití kvalitní rehabilitace ( bazén, vířivka ,sauna ). Na závěr soustředění jsme ještě odehráli přípravné utkání v Luhačovicích s účastníkem 1“A“ třídy Újezdcem. V zápase jsme nastoupili kromě zraněných Lacigy a Bůžka všichni hráči i s dvěma dorostenci. I když jsme byli v plné přípravě ( a po dopoledním tréninku ), tak musím hráče pochválit za solidní fyzický výkon  v utkání, které jsme vyhráli 3:2, po gólech Hudáka.

Utkání určitě splnilo svůj cíl a bylo výrazným zpestřením celého kondičního soustředění.

Chtěl bych tímto poděkovat vedení našeho klubu za umožnění tohoto soustředění a všem hráčům za aktivní a kvalitní přístup k tréninkovým jednotkám.