TJ FS Napajedla – FC Malenovice 1:1 (1:1)
Branka: Srnec
Rozhodčí: David Večeřa
Sestava: Janošek, Machač, Šubík, Malina, Berecka, Solecký, Lhotský, Bursík, Sedláček, Winkler, Srnec, Kočenda, Lajza, Buček

Komentář trenéra Hradila:
V prvním přípravném utkání nastoupili naši dorostenci ve velmi kombinované sestavě. Zápas jsme začali velmi dobře a již v úvodu zápasu potrestal Srnec penaltou za faul na sebe první brankou.
Malenovičtí potom omlazený tým domácích začal přetlačovat svými staršími a důraznějšími hráči ve velkém množství soubojů ve středu hřiště a po jednom z těchto vybraných soubojů se jim podařilo vyrovnat! Do druhé půle domácí nastoupili jen s torzem kádru, když se v průběhu hry zranili Srnec, Winkler, Šubík. Nutno podotknout, že žáci Lajza s Bučkem podali velmi dobrý výkon.V dalším utkání nastoupí v neděli ve 14 hod. opět doma proti mužům z Mistřic.