Tělovýchovná jednota Sokol Tečovice, z.s. vs. TJ FS Napajedla, z.s. 0:1 (0:0)

STŘELCI: 3. Kurzer Jaroslav

Napajedelské „béčko“ veze první výhru z venku. Další soutěžní kolo zaválo naše „béčko“ do nedalekých Tečovic a svěřenci trenéra Lukáše Smyčka měli po nepovedeném zápase na Pasekách co napravovat. Fanoušci místního „Bivoje“ se ješte ani nestihli posadit s pivem na lavičky kolem hřiště a domácí Tečovice už prohrávali. Ve 3 minutě z nařízeného přímého kopu donutil Dan Škarek golmana Sehnálka vyrazit míč pouze před sebe, kde byl nejrychleji Geri Kurzer a pohotově uklidil míč za záda bezmocného brankáře 0:1! Další stoprocentní měl opět Kurzer, ale po přihrávce od Zdeni Zimčíka jen očesal větve topolů nad domácí bránou. Po další pohledné kombinaci mohla Fatra zase skórovat, ale střela z kopačky Roberta Sedláčka letěla taky vysoko nad. Tyto neproměněné šance mohly stát „béčko“ velmi draho, a to když v druhé půli zapásu propadl míč za jinak výborně hrající stoperskou dvojicí Bůžek-Plachý a po následném odrazu jen těsně minul pravou tyč hostující branky. Za zmínku stojí taky výkon napajedelského brankáře Klinkovského, který si v 17 letech odbyl debut mezi muži a jeho čisté konto vyrazně přispělo k těsné výhře z venkovního hřište.

Kapitán mužstva Geri Kurzer