Turnaj Halenkovice 29.8.2020. Tak jako každý rok, i letos jsme se zúčastnili turnaje v Halenkovicích.

Jelikož se přihlásilo jen sedm družstev, rozhodli se organizátoři udělat pouze jednu skupinu, ve které jsme si to všichni mezi sebou rozdali. Účastníci: Halenkovice, Jaroslavice, Provodov, Zlín, Tlumačov, Baťov a Napajedla.

Napajedla : Jaroslavice 2:4. S pozdějším vítězem turnaje jsme nezachytili opět začátek a od desáté vteřiny prohrávali. Konec poločasu 0:4. Ve druhé půli už se hra zlepšila, bohužel už jsme jen snížili. Branky: Hlavačka 2

Napajedla : Baťov 4:5. Naopak ve druhém utkání naše první dvě střely skončili v soupeřově brance. Vedení 2:0 či 3:1 jsme nedokázali udržet a nakonec smolně padli. Branky: Hlavačka 2, Marholt, Floriš.

Napajedla : Halenkovice 2:2. Celé utkání jsme byli lepší, ale hraje se na góly. S tím máme velký problém v každém utkání. Šance jsou, ale na góly se moc nadřeme. Štěstí stálo při nás, když jsme v poslední vteřině z rohu vyrovnali. Branky: Hlavačka, Marholt.

Napajedla : Tlumačov 1:1. Od úvodu jsme vedli velmi šťastným gólem. Celý zápas jsme se bránili nájezdům soupeře. V naší brance stál ovšem Šebík Baroň, který držel naše naděje na dobrý výsledek, což se potvrdilo. Bod byl pro nás cenný, jelikož v týdnu jsme se soupeřem prohráli první mistrovské utkání 9:12. Branky: Marholt.

Napajedla : Zlín 2:2. V utkání se střídaly lepší momenty s horšími, i přesto jsme měli vyhrát. Branky: Hlavačka, Marholt.

Napajedla : Provodov 2:1. Jediná výhra je velmi cenná, jelikož jsme evidentně hráli proti starším klukům než dovolují pravidla pro starší přípravku. Soupeř byl už značně unavený, naopak my konečně předváděli fotbal tak jak si představuji. Branky: Floriš, Marholt.

Celkově jsme se umístili na 5. místě. Svými výkony v brance si Šeba Baroň zaslouženě odnesl ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Chtěl bych pochválit kluky, co nás podpořili z mladší přípravky, že se nebáli a přijeli. Bylo to pro ně někdy těžké, ale aspoň ví, co je v budoucnu čeká. Turnaj jako vždy neměl chybu. Chtěl bych ještě na závěr poděkovat rodičům našich kluků za skvělou atmosféru při všech utkáních.

Trenér straší přípravky

Mira Tomek