TJ FS Napajedla – SK Louky 6:4 (3:0)

Střelci: Klofáč, Hruška, Chán, Skácel, Solecký D. a Stuchlík

Sestava: Novák – Solecký Š. Krkoška – Klofáč – Stuchlík – Solecký D. – Chán – Skácel

Náhradníci: Tomek, Hruška

Komentář trenéra Forala:

Po několika měsíční pauze jsme do zápasu vlétli ve velkém tempu, kdy jsme soupeře jasně přehrávali, vysoko napadali a byla jen zásluha výborně chytajícího brankáře hostů, že na světelné tabuli svítilo skóre 0:0. Nakonec to byl až Klofáč, který překvapil brankáře krásnou dalekonosnou střelou, která zapadla do šibenice. Do poločasu jsme přidali ještě 2 branky. Druhý poločas jsme začali velice dobře a šli jsme do vedení 6:1, ale od tohoto stavu jsme úplně přestali hrát a soupeř během chvíle vstřelil 3 branky a zdramatizoval vývoj utkání. Nakonec jsme to dohráli a konečný stav byl 6:4 pro domácí tým.

Chtěl bych všechny hráče pochválit za předvedený výkon, i když nás nebylo mnoho, tak jsme vydrželi běhat celý zápas a zaslouženě vyhráli. Jen je škoda, že jsme svým výpadkem pustili soupeře do hry, místo toho, aby jsme to byli my kdo přidal další branky.