TJ FS Napajedla – SK Louky 2:3 (1:1)

Střelci: Mikulka, Gajdušek

Sestava: Michal – Úlehla – Sysel – Krkoška – Podlas – Lajza – Sabák – Oliva – Gajdušek – Michalčík – Mikulka

Náhradníci: Chán – Mikulík – Bilíček – Baroň – Kašný

Komentář trenéra Forala:

V první mistrovském zápase k nám zavítal soupeř z Louk, který se už v deváté minutě ujal zaslouženého vedení. Po obdržené brance mohl soupeř ještě skóre navýšit, ale byli jsme to nakonec my, kdo po důraze ve vápně srovnával na 1:1 zásluhou Mikulky. Od této chvíle jsme 1. poločas byli herně lepší, ale bohužel se nám nepodařila vstřelit další branka. Druhý poločas jsme začali velmi dobře, kdy jsme soupeře 20 minut nepustili na naši půlku, ale jak je u nás zvykem své brankové příležitosti jsme nevyužili a byl to nakonec soupeř, který šel do vedení 1:2. Po obdržen brance jsme soupeře zatlačili, ale byl to nakonec soupeř, který z protiútoku přidal branku na 1:3. Hned po rozehře jsme po hezké střele zdramatizovali zápas na 2:3 zásluhou Gajduška. Tlačili jsme se za vyrovnáním, ale už bylo pozdě a rozhodčí zápas ukončil za konečného stavu 2:3 pro hosty.

Chtěl bych kluky pochválit za předvedený výkon, ale chybělo tomu jít více naproti a zužitkovat vytvořené šance, které nás na konci zápasu stojí body.