Vážení sportovní přátelé,

vítáme Vás v nové sezoně 2021/2022. Napajedelské A mužstvo se opět po dlouhé soutěžní odmlce zapojí do ostré zápasové praxe v rámci druhého kola Krajského přeboru ZK. Soupeřem jí bude tým z Bystřice pod Hostýnem, jehož vedení a hráče zde srdečně vítáme.

Fatra v rámci předsezonní přípravy odehrála tři přípravná utkání, všechny na domácí půdě. V prvním zápase podlehla týmu z Hluku 2:4, ve druhém domácím utkání porazila do krajského přeboru sestupující Brumov 1:0 a v posledním přípravném utkání porazili svěřenci trenéra Pospíšila ambiciózní Veselí nad Moravou hokejovým výsledkem 6:3.

Věřme, že letošní sezona, již nebude poznamenána koronavirovou krizí a budeme si moci vychutnat i jarní boje této soutěže. Fatrovské „áčko“ nastupuje do sezony v téměř stejném složení, jako v posledních dvou ročnících. Záložní, nebo také útočné řady posílil mladý (stále ještě 18letý) a talentovaný Jan Kolenič, který přichází z angažmá v Karviné, nicméně ten by neměl být trenérovi Pospíšilovi ještě první kolo k dispozici z důvodu drobného zranění.

Doufáme, že si zápasy ne jenom A mužstva, ale všech našich týmů užijete a odměnou Vám bude krásný fotbal plný gólů.

FATRA DO TOHO!