TJ FS Napajedla, z.s. vs. TJ Sokol Pohořelice, z.s. 3:3 (1:2)

STŘELCI: 33. Brauner David, 58. Zimčík Zdeněk, 85. Bouda Bohumil – 4. Chmel Richard, 39. Bartoš Ondřej, 69. Trčka Pavel

Napajedla se na domácím hřišti představila po dlouhé herní pauze v derby s Pohořelicemi.

Bohužel pro domácí Fatru nezačal úvod zápasu vůbec dobře, když už ve 4. minutě po rohovém kopu trestuhodně ve vápně nikým neobsazený, otevřel gólovou hlavičkou skóre Chmel 0:1. Fatra následně přidala na tempu, důrazu i kombinaci a začala si vytvářet územní převahu. Ale ani tohle nepřinášelo gólové ovoce a napajedelský zmar v šestnáctce hostí naplno demonstroval Kurzer když namísto gólové střely do odkryté klece, nesmyslně volil přihrávku na obsazeného spoluhráče. Následující další velká šance Mráze zůstala taky neproměněna. Až ve 33. minutě bylo srovnáno, když agilní Brauner uklidil míč za záda jinak výborně chytajícího brankáře Kašíka 1:1. Bohužel z vyrovnání se domácí mužstvo dlouho neradovalo. Na druhé straně si ve 39. minutě domácí brankář Klinkovský vybral slabší chvilku a po nepřesné rozehrávce naservíroval míč přímo na kopačku hostujícího Bartoše 1:2. Vyrovnání pro domácí mohl přinést dravý průnik mladíčka Sedláčka ale bohužel jeho pokus jen rozezvoněl tyč Kašíkovi svatyně… Do druhého poločasu nastupovala domácí Fatra plná odhodlání za touhou po vyrovnání a dočkala se v 58. minutě, když po pohledné kombinaci ve středu pole a následnou kolmicí vyzval Matoušek do úniku Zimčíka, který se tváří v tvář Kášíkovi nemýlil 2:2. Po hříchu ani tohle domácí vyrovnání dlouho nevydrželo. Po nedůrazu a sérií odrazů se v 69. minutě dostal k míči hostující kapitán Trčka, který zařídil vedení Pohořelic 2:3. Napajedla opět prohrávala a stále tahala za kratší konec. Vysvobození v podobě vyrovnání přinesl až v 85. minutě střídající Bouda, když se prosmýkl hostující obranou a pod vybíhajícím Kašíkem dopravil míč do brány 3:3. Poslední pětiminutovka už žádné šance nepřinesla a tak utkání skončilo remízou, což je pro domácí spíše ztrátou…