TJ Sokol Březová vs. TJ FS Napajedla 1:1 (1:0)

26. 9. 2021 15:00

STŘELCI: 32. Divoka Pavel – 70. Vojtášek Jan

V krásně prosluněném nedělním odpoledni se představila Fatra B na Březové, kde se jí historicky nedaří a v minulosti si ze zdejšího hřiště odvezla nejednu prohru… Úvod zápasu patřil našemu béčku, ale bohužel veškeré kombinace končily před šestnáckou a jediný střelecký pokus Hejdy vedle, mluví v prvním poločase za vše. Za to na druhé straně proháněli napajedelskou obranu dorostenci hostující z nedalekých Slušovic a z jednoho rychlého protiútoku využil okénka v obraně Divoka 32.minuta 1:0.
Z další šance Březové mohlo být ještě hůř, ale naštěstí pro Fatru vytáhl gólovou střelu konečky prstů zaskakující brankář Patrik Koutník. Poločasové skóre 1:0. Ve druhém poločase se Fatra vrhla do útoku a vyrovnání mohla přinést tečovaná střela Kopeckého, která ale skončila pouze na břevně domácí svatyně. Na vývoj zápasu dobře zareagoval trenér Sedláček, když do hry poslal žolíka Vojtáška a ten se mu po pár minutách na hřišti za vloženou důvěru odvděčil. Z odraženého míče po faulu na Holomka uháněl Vojtášek na bránu a ze samostatného nájezdu prostřeluje domácího brankáře 70. minuta vyrovnáno 1:1! Vítězství Fatry měl z další šance na kopačce Gabrhelík, ale jeho projektil reflexivně vyrazil brankář Ondráček. Z poslední šance zápasu se mohli radovat domácí, kteří po napajedelské ztrátě míče uháněli na bránu, ale za záchranou brzdu zatáhl za cenu žluté karty aktivní Holomek. K výkonu rozhodčího Dvořáka se raději vyjadřovat nebudu. Konec zápasu.
Druhá remíza v řádě a další vítězství Pasek odsouvá Napajedla na druhé místo tabulky. I přes třetí remízu v sezóně prochází naše béčko soutěží bez ztráty kytičky v podobě zápasu bez prohry.

Jaroslav Geri Kurzer