SK Louky vs. TJ FS Napajedla 1:7 (1:3)

2. 10. 2021 15:00

STŘELCI: 40. Winter David – 11. Haša Ondřej, 21. Kurzer Jaroslav, 41. Kopecký Lukáš, 62. Vojtášek Jan (pen.), 74. Gabrhelík Tomáš, 80. Kurzer Jaroslav, 90. Bůžek Radim

V rámci 10. kola zavítalo naše Béčko do nedalekých Louk, kde nastoupilo do zápasu proti domácímu Béčku, které bylo posíleno o hráče z A týmu. Napajedelská sestava byla pro tento zápas okleštěná o tři hráče ze základní sestavy a i o oba absentující brankáře. Nicméně i s tímto si napajedelská rezerva dokázala poradit. Do brány nastoupil Bouda, který reprezentuje Napajedla i v házené a i přes jednu menší chybičku zvládl zápas na jedničku. Na pravé obraně debutoval v základní sestavě teprve patnáctiletý Karel Chytil, který se svým talentem a přístupem bude určitě patřit v budoucnu ke klenotům napajedelského fotbalu. A teď už k samotnému zápasu.
Úvodní branka zápasu na sebe nenechala dlouho čekat, po výborné kombinaci a po ose Foral-Gabrhelík-Haša posledně jmenovaný z póza vápna přesnou technickou střelou otevírá skóre zápasu 11.min 0:1! Za dalších deset minut se hosté prosadili podruhé, nukleární hlavici vypustil ze své kopačky Foral, domácí brankář jeho projektil jen vyrazil a z dorážky se radoval Kurzer 21.min. 0:2!
Louky dokázali snížit, když se od útočníka Wintera odrazil míč šťastně do brány 40.min. 1:2! Napajedla si však vzala dvoubrankové vedení hned v zápětí zpátky, po přihrávce hrajícího trenéra Sedláčka se pěknou utěšenou střelou z hranice šestnáctky trefuje Kopecký 41.min. 1:3!
Ve druhém poločase pokračovalo naše béčko v útočném tažení. Po faulu na Gabrhelíka byla nařízená penalta, kterou bezpečně proměnil Vojtášek 62.min. 1:4! Z další penalty po faulu na mladíčka Chytila nastřelil Machač pouze brankáře, ale dobíhající Gabrhelík vrátil míč pohotově do brány 74.min. 1:5! Při dalším útoku oslovil Vojtášek přihrávkou do běhu kapitána Kurzera, který nekompromisní levačkou provedl genocidu pavouků v levém horním rohu domácí brány 80.min. 1:6! Z poslední akce zápasu a precizně zahraném rohovém kopu našel Haša přesně hlavu Bůžka, který vyšplhal po neviditelném žebříku nad hlavy všech obránců a zatloukl tak poslední hřebík do domácí rakve 90.min. 1:7! Následné pozápasové oslavy v hospodě Na Hrubé a místní diskotéce byly hóóódně veselé😁

Jaroslav Geri Kurzer