TJ FS Napajedla – Zlín “B” 1:20

Branka: Viktorie Hoferková

Sestava: Buchtová, Charvát, Kadlčák, Florišová, Veverková, M. Marholt, Viktorie Hoferková, Kalenychenko.

Mini př. TJ FS Napajedla – Zlín “B” 1:15

Branka: Patrik Bičánek

Sestava: Oharek, P. Bičánek, Závodný, Šebková, Valérie Hoferková, Pácl, Sedláček, Medek, Ščevík.

Komentář trenéra Geriho Kurzera:

V dalším domácím utkání nám soupeř ze Zlína ukázal jak se hraje fotbal. S pevnou obranou a hrou do těla nás nepouštěl do gólových šancí. Pohlednou kombinací a přesnou střelou nekompromisně trestal každou naši chybku… Jedinou ale za to krásnou branku vstřelila naše nejlepší střelkyně Viktorie Hoferková, když hlavičkou krásně přehodila hostujícího brankáře. I přes vysokou porážku, nám byla útěchou „výhra“ na penalty, o kterou se v brance postarala naše malá čarodějka Pája Buchtová, když chytila 8 z 10 penalt a svou penaltu navíc proměnila.

Na druhé straně hřiště sehráli zápas i naši nejmenší. Přes bojovný výkon měl zápas podobný průběh jako u těch starších.
Jedinou branku vstřelil šikula Patrik Bičánek.