Mladcová – TJ FS Napajedla 3:5

Branky: 3x Viktorie Hoferková, 2x Patrik Bičánek

Sestava: Buchtová, Florišová,Veverková, Šebková, Viktorie Hoferková, Valérie Hoferková, M. Marholt, D. Kašný, Charvát, P. Bičánek, F. Bičánek, Kalenychenko.

Komentář trenéra Geriho Kurzera:

K dalšímu utkání jsme nastoupili na Mladcové. Hra byla do poloviny zápasu vyrovnaná a bez branek. Skóre otevřeli domácí a prosadili se hned 3 krát. Nám se podařilo pouze snížit jednou brankou. Do konce zápasu zbývalo posledních pět minut, když začalo úřádovat útočné duo Viktorie Hoferková a Patrik Bičánek, které domácí obranu mačkalo doslova jako citrón a během dvou minut neuvěřitelně otočilo skóre zápasu z 3:1 na 3:5!!!
Je pravda že na naší straně stáli všichni svatí i s rodinami, když za naší brankářkou zvonila jedna tyčka za druhou, bylo to i o štěstí ale i to k fotbalu patří.
S konečným hvizdem vypukla u dětí nefalšovaná radost, děti už vítězství potřebovaly a my trenéři už taky😅 Všechnny děti předvedly výborný, bojovný a hlavně týmový výkon👍
Soupeře jsme dokázali porazit i na penalty, když jsme pět pokusů proměnili a naše šikovná brankářka Pája všech patnáct penalt neskutečně zneškodnila!!!!
Kdo jsme??? Fatra!!!!💛💚