Branky: Marholt 3, Janota, Huňka
Sestava:
Hubáček, Smyček, Maneth, Vrzala, Marholt, Janota, Nedbal, Suvorin, Huňka, Tomek

Komentář trenéra Tomka:
Po prvním poločase jsme vedli 3:1, ve druhém 4:2, ale přesto jsme to opět nedokázali udržet. Snaha se upřít nedá ovšem větší bojovnost chybí. Neproměnili jsme penaltu v závěru, navíc po ní 2x po chybách inkasovali. Škoda. Stále věřím, že to prokletí zlomíme.

5.5.2022
Mladcová – TJ FS Napajedla 9:2

Branky: Vrzala Míša, Marholt

Sestava:
Baroň, Maneth, Smyček J., Smyček A., Suvorin, Regent, Tomek, Marholt, Vrzala Míša, Janota, Hubáček

Herně vyrovnané utkání. Hraje se však na góly. Co všechno jsme neproměnili!!! To snad nebylo ani možné. Místo toho aby jsme po půli vedli 7:5, tak jsme prohrávali 0:5.  Nepamatuji takový zápas, ale i ten někdy přijde.