Louky – TJ FS Napajedla 7:4

Branky: 2x Šebková, P. Bičánek, Kalenychenko

Sestava: Buchtová, Veverková, Hoferková, Florišová, Šebková, D. Kašný, Adam Smyček, Artur Smyček, Kadlčák, P. Bičánek, F. Bičánek, M. Marholt, Zábojník, Kalenychenko.

Komentář trenéra Geriho Kurzera:

K dalšímu utkání jsme nastoupili na hřišti v Loukách. V první třetině zápasu se ujali vedení domácí, když hned dvakrát potrestali náš nedůraz v obraně. Druhá třetina patřila jednoznačně nám. První gól vstřelil šikula Patrik Bičánek. Potom se hned dvakrát gólově prosadila Anežka Šebková, která tak potvrdila vzrůstající formu a dobrou práci v tréninku. Čtvrtou a zároveň premiérovou branku vstřelil Saša Kalenychenko. Bohužel v poslední třetině přišel doslova kolaps v naší hře, když jsme nepochopitelně „vyklidili hřiště“, neudrželi koncentraci a soupeř nás potrestal hned pěti góly. Zápas ještě nebyl u konce, ale to by jsme museli proměnit stoprocentní šance a že jich teda bylo…Sečteno podtrženo, parádní druhá třetina nám na výhru nestačila a těsná výhra na penalty byla jen slabou náplastí na takhle prohraný zápas.