SK Zlín – Paseky : Napajedla ml. přípravka 11:4

Branky: Viktorie Hoferková, P. Bičánek, Kalenychenko, Zábojník.

Sestava: Buchtová, Florišová, Veverková, Viktorie Hoferková, P. Bičánek, Charvát, Kadlčák, Zábojník, Kalenychenko.

Komentář trenéra Geriho Kurzera:

K poslednímu zápasu jsme nastoupili na hřišti na Pasekách. Hned v úvodu utkání jsme se ujali dvoubrankového vedení, když se trefila Viktorie Hoferková a Patrik Bičánek. Z vedení jsme se ale dlouho neradovali, domácí tým přepnul na rychlejší obrátky a otočil skóre ve svůj prospěch. Nám už se podařilo pouze kosmeticky upravit výsledek zásluhou Saši Kalenychenka a prémiérové branky Matěje Zábojníka. Krásný gól z výkopu od Páji Buchtové bohužel nemohl být uznán… Na pozápasové penalty jsme se rozešli nerozhodně.

SK Zlín – Paseky : Napajedla mini přípravka 11:1

Branky: M. Marholt

Sestava: Valérie Hoferková, M. Marholt, Ščevík, Horák, Pácl, Husár.

Komentáŕ trenéra Geriho Kurzera:

K zápasu na Pasekách nastoupili i naši nejmenší a mohli si tak vyzkoušet jak vypadá opravdový zápas. Bohužel do zápasu nemohlo nastoupit více dětí ať už z důvodu nemoci nebo jiného. Pro některé to byl vůbec první start v žlutozeleném dresu. Naši nejmenší i přes prohru na hřišti nechali vše a bojovali do poslední minuty. Pro všechny zůčastněné to byla dobrá zkušenost, protože trénink a zápas je uplně něco jiného.