Ve své soutěžní ouvertuře si napajedelské přípravky v Rackové s chutí zahrály i zastřílely a domů  se i na samém konci prázdnin vrátily s radostnými úsměvy…

Starší přípravka:

TJ Sokol Racková – TJ FS Napajedla 2 : 15

Branky:  Michal Tabara 6, Jakub Baroň 5, Šimon Gajdůšek 2, Adam Čevela 1, Daniel Solecký 1
Sestava:  A. Výsmek – A. Čevela, H .Novák (G. Kalandrová), D. Solecký, Š. Solecký, M. Tabara, – M. Perůtka, B. Mäsiarová, A. Rusková, Š. Gajdůšek, J. Baroň.

Trenérka: Mgr. Šárka Solecká.

Mladší přípravka:

TJ Sokol Racková – TJ FS Napajedla 0 : 24

Branky: Černoch 6, Marholt 4, M. Tomek 4, Kadlčík 3, Paseka 2, M. Bálint, Šimík, O. Tomek,  vlastní 2.

V poslední srpnový den vyrazila ke svému prvnímu soutěžnímu utkání i mladší přípravka, a to na Rackovou. Jelikož domácí tým byl velmi mladý, výsledek není podstatný. V horkém počasí naše naděje předváděly pěkný fotbal. Některé akce byly opravdu krásné. Zapůjčili jsme domácím brankáře a nezklamali ani jeden. Naopak. Šebastian Baroň a Ondřej Tomek se v domácí brance překonávali, kdo předvede lepší zákrok. Všichni hráči zaslouží pochvalu. Soupeř nás sice moc neprověřil, ale doufáme, že se tak stane v sobotu 2. 9. 2017 na turnaji v Halenkovicích. Děkujeme všem zúčastněným rodičům za podporu a povzbuzování.

Trenéři: Tomek Miroslav a Kopecký Lukáš