Hodnocení podzimní části sezony Starších žáků trenérem Romanem Foralem:

Po minulé sezóně, kdy se vyhrál titul ve starších žácích byla laťka nasazena vysoko. Velmi mnoho hráčů odešlo do dorostu, ale myslím že kádr se doplnil velice dobře. Začalo se trénovat 5.8.2019. Ze začátku 2x týdně, poté už 3x týdně. Sehrálo se 1 přípravné utkání, kde jsme podlehli proti Viktorce Otrokovice.

Myslím, že podzim nám ukázal na čem musíme pracovat. Mnoho zápasů jsme odehráli pouze z poloviny a nedotáhli to do úplného konce. Ale myslím, že převažují spíše pozitivní věci, od kterých se můžeme odrazit. V zápasech se objevovalo přesně to co pilujeme na trénincích, ale většinou pouze jen v prvních poločasech. Ve druhých poločase jsme byli nekoncentrování a usínali na vavřínech. Věřím, že v zimní pauze kvalitně potrénujeme a na jaro to bude jen lepší.