TJ FS Napajedla, z.s. vs. FK Bystřice p.Hostýnem 1:3 (0:2)

STŘELCI: 80. Kolenič Jan – 1. Ondroušek David, 42. Křivánek Lukáš, 48. Křivánek Lukáš

První pocovidové utkání se nám opravdu vůbec nepovedlo.

Už v 1 minutě jsme inkasovali laciný gól a celý poločas se snažili manko dohnat. Měli jsme převahu, rohové kopy, centry do vápna, bohužel koncovka velmi slabá. Nakonec jsme po chybě  v rozehrávce a následném brejku dostali v 42 minutě druhý gól. V poločase jsme si vše vyříkali, bohužel naše snaha o kontaktní gól pohasla hned v 48 minutě, po hrubce v obraně to bylo 0:3. Hosté se zatáhli na vlastní polovinu a bránili výsledek, čemuž se nelze divit. My jsme i nadále dobývali hostující obranu, ale i když jsme si vytvořili řadu příležitostí, bohužel ta koncovka…..takhle se prostě vyhrát nedá a proto si hosté odvážejí tři body.